HAKKIMIZDA

Bizim için kalite asla opsiyonel değil her alanda standarttır.

BİZ KİMİZ?

Siz değerli müşterilerimizin kıymetli evlatlarını en güvenli, konforlu ve kaliteli bir şekilde taşımak için buadayız.

1985 yılında kurulan firmamız Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerine yıllardır servis hizmeti vermektedir. Güven ve kalitenin tek ve doğru adresi Irmak Tur, siz değerli velilerimizin biricik evlatlarına hizmet vermekten onur duyuyoruz.
Kalitenin tesadüf ya da opsiyonel değil her detayda standart olarak sunmamız gerektiğine inanan bir firmayız.  Öğrencilerimizi kendi evlatlarımız gibi görüp tüm ihtiyaçlarında yanlarından olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. Siz değerli velilerimizin evlatlarınızda aklı kalmaması için sizlere konforlu, temiz ve güvenli araçlarımızın yanı sıra işinde profesyonel ve eğitimli ekibimizle hizmet vermekten mutluyuz.

Güvenlik ve Kaliteli Sizler İçin

Her şekilde her noktada ve ulaşımın her evresinde sizlere kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Herşey Siz ve Evlatlarınız İçin

Tüm güzergahlarımız siz değerli velilerimiz kıymetli yavruları için özenle düzenlenip hiç bir şekilde mağduriyete yer vermeden en ince ayrıntısına kadar planlanmaktadır. Uzman ve belgeli şoförlerimiz ile siz değerli velilerimizin adreslerine en uygun konumlardan öğrencilerimizi alıp güvenli bir şekilde okullarına ulaştırıyoruz.

Güzergahlarımız

Irmak Tur, öğrencilerimizin değişken taleplerine yanıt verebilmek için gerekli zamanlarda esnek zaman alternatifleri sunmaktadır.
Öğrencilerinizin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir, doğru ve en kaliteli hizmet adresiniz Irmak Tur Celal Bayar Üniversitesi Servisi
Hizmetlerimizle, kaliteden ve konfordan ödün vermeden en kısa zaman, en doğru ve sağlıklı ulaşımı sağlar, verimliliğinizi artırabilirsiniz.
VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

Öğrenci servisi hizmetlerinde, Türkiye’nin insan ve kalite odaklı en ileri görüşlü firması olmak.

Güven ve kazan-kazan prensibine dayalı, yenilikçi yaklaşımlar geliştirerek öğrencilerimizin ulaşım  ihtiyaçlarını karşılamak.